Festival dřeva 2021

Letošní ročník proběhne 11. září od 11:00 hod. poprvé v areálu Bělského lesa v Ostravě Zábřehu. Ve spolupráci s Ostravskými městskými lesy vznikla tato jedinečná akce pro všechny příznivce lesa. Přijďte si s dětmi užít sobotní den a zažít spousty skvělé zábavy. Proběhne jarmark řemesel, hudební vystoupení Acustria Václava Fajfra, cimbálové muziky Fojt a mnoho dalšího.

VSTUP ZDARMAFestival Drreva 2023 - Ostrava, Ústí nad Labem

Festival dreva vznikl na platforme poznání a neutichajícího zájmu široké verejnosti o les, drevo a prírodní zdroje. Klade si za cíl informovat širokou verejnost "deti" o prírode, lese a rozvíjet vztah místních komunit k prostredí, kde žijí.

Cílem Festivalu dreva je privést širokou verejnost a zejména nejmladší generaci k zájmu o les a prírodu, jako soucást prostredí ve kterém žijí. Festival dreva má nekolik vzájemne se doplnujících základních cástí, spolecnou a jednotící myšlenkou Festivalu dreva je ukázat drevo ve všech jeho podobách. Poucnou formou informovat verejnost o lese, prírode a prírodních materiálech v živote cloveka. Význam a využití dreva v historii a soucasnosti cloveka, ukázky zpracování dreva starými technikami – ukázky starých remesel.

Created by ARSY line © 2023 | graphic design studio | xHTML